TR | EN

Gizlilik

GİZLİLİK POLİTİKASI : 
Alış veriş yapılan (HASAL CAM ALET VE MAKİNALARI LTD.ŞTİ ) www.hasal.com.tr siteleri üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamaz. Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılır.
www.hasal.com.tr (HASAL CAM ALET VE MAKİNALARI LTD.ŞTİ) , işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamaz. 
İPTAL PROSEDÜRÜ:


Almış olduğunuz ürünü iptal etmek istemeniz halinde, siparişiniz kargoya verilmedi ise 0312 324 39 19 Nolu telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya hasal@hasal.com.tr adresine mail göndererek aynı iş gününde siparişinizi iptal etmeniz mümkündür. Bu durumda ödemiş olduğunuz ücretin kartınıza iadesi gerçekleştirilebilir.
Ertesi iş gününde iptal etmek istemeniz halinde, yine ürününüz kargoya verilmedi ise,ödemiş olduğunuz ücret bildireceğiniz hesap numarasına iade edilebilir. 


Hasal © 2015
Işıklar Caddesi No : 18/3 Ulus 06250 Ankara / Türkiye | Tel:+90 312 324 3919 Faks:+90 312 310 4236
Webtasarım© Aktif Çözüm

Teslim ve İade | Gizlilik